7. Półmaraton Warszawski – zdjęcia – galeria 1

Reklama

7. Półmaraton Warszawski – 25 marca 2012, Warszawa.

Ślicznie święcące słońce na zmianę z chmurami przygnanymi przez porywisty wiatr – taka aura przywitała nas w oczekiwaniu na start 7. już Półmartonu Warszawskiego. Przed biegiem zdążyła zmarznąć cała redakcja – czyli zarówno nasz niezrównany fotograf Ineska jak i niestrudzeni “biegacze” Faddah i Mist, którzy ze względu na słońce postanowili nie ubierać się w worki (co po 5 minutach oczekiwania na start okazało się błędem)

Zdjęcia oczywiście w mniejszych wymiarach niż oryginalne: jeżeli chcesz otrzymać zdjęcie w oryginalnej wielkości, skontaktuj się z nami przez formularz kontaktowy. Zachęcamy również do “lajkowania” nas na Facebook’u – to najszybszy sposób, żeby dowiedzieć się o nowych galeriach czy artykułach.

Zdjęcia wykonane przez boską Ineskę 😉

Druga galeria zdjęć znajduje się tutaj.

Trzecia galeria zdjęć znajduje się tutaj.

Czwarta mikro galeryjka zdjęć znajduje się tutaj (no nie zmieściły się ;)).

Zapraszamy do zapoznania się z resztą witryny, mamy tu nie tylko zdjęcia :)Jeżeli chcesz być na bieżąco z nowymi artykułami i galeriami zdjęć na naszej stronie – kliknij ‘Lubię to’ w po lewej stronie. Dzięki!

Pozdrawiamy!
RunningSucks Team
[alpine-phototile-for-picasa-and-google-plus src=”private_user_album” uid=”113981686305013923332″ ualb=”5723894074425409345″ imgl=”fancybox” style=”wall” row=”4″ size=”220″ num=”1000″ align=”center” max=”1000″]

Reklama

Co myślisz?

Napisane przez Maciej

Reklama
Reklama

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Reklama
Ciasteczka bakaliowe

Pyszne ciasteczka bakaliowe

7. Półmaraton Warszawski – zdjęcia – galeria 2