Running Sucks poleca – Szczecinecki Weekend Biegowy

Ponieważ jesteśmy tak zajebiści studio Pixar stworzyło nawet plakat na nasz wyjazd!
Ponieważ jesteśmy tak zajebiści studio Pixar stworzyło nawet plakat na nasz wyjazd!
Reklama
Szczecinecki Weekend biegowy
Ponieważ jesteśmy tak zajebiści studio Pixar stworzyło nawet plakat na nasz wyjazd!

Szczecin – majestatyczny gród nad Odrą, który w sumie nie wiadomo dlaczego dostał nam się w Jałcie. Ale i tak go lubimy, dlatego też tam pojedziemy!
– Jaki Szczecin? Szczecinek!
– A to nie to samo?
– No nie bardzo
– Chuj i cały wstęp poszedł się j***Tak więc po sprawdzeniu na mapie nowy wstęp. Szczecinek – majestatyczny gród, hmm, miasto, hmmm, no dobra miasteczko nad trzema jeziorami pośrodku lasu. Dlatego go lubimy, więc tam pojedziemy! Tak lepiej?! No!
A tak konkretnie to Running Sucks rzeczywiście zamierza najechać Szczecinek, który jak się okazało jest prawdziwym miastem, a nie tylko pieszczotliwą nazwą Szczecina. Zazwyczaj nie najeżdżamy miast, ale jeśli już to robimy to całą ekipą! Tym razem okazją jest parkrun Szczecinek, który słynie z rekordowych na całą Polskę frekwencji na swoich biegach oraz Szczecinecki Weekend Biegowy na dystansie 15km.
Koniec pisania o nas i o tym jak bardzo mamy zamiar wygrać i zdominować podium, bo to chyba oczywiste, napiszę więc trochę o powodzie naszego najazdu.

Szczecinecki Weekend Biegowy to impreza jak każda impreza biegowa promująca aktywność biegową i miasto, w którym się odbywa. Plan wygląda następująco: w sobotę o 9:00 wszyscy zawodnicy mogą roztruchtać nogi podczas słynnego parkrunu Szczecinek, dodatkowo przyczyniając się do jego sławy i rekordu frekwencji. Potem pomaszerować z kijkami w ramach nornic walking o godzinie 10:30, by w końcu o 12:30 wypuścić swoje dzieci i młodzież na podbój szczecineckich tras biegowych. Godzina 18, to czas na makaron oraz biegowe przechwałki z kolegami biegaczami, potem tylko kilka izotoników i spać.

UWAGA! Running Sucks nie poleca picia alkoholu przed biegiem! Nigdy tego nie robimy i wcale temu nie zawdzięczamy swoich życiówek! To wszystko plotki!

Następnego dnia czyli w niedzielę, gdy już zamordujecie budzik za to, że obudził was tak wcześnie warto się ogarnąć i udać na 9:00 na start biegu na który się przyjechało, czyli maratonu lub 15km. W skrócie ten plan wygląda tak:

Szczecinecki Weekend Biegowy – 8 sierpnia 2015 roku
09:00 parkrun Szczecinek
10:30 Nordic Walking, na trasie parkrun Szczecinek.
12:30 biegi dziecięce i młodzieżowe
18:00 pasta party

Szczecinecki Weekend Biegowy – 9 sierpnia 2015 roku
09:00 rozpoczęcie maratonu i biegu na 15km

Pozostałe punkty nie wydawały się zbyt istotne więc je wyrzuciłem. Ale jeśli chcecie zapisać się na któryś z biegów to odwiedźcie stronę Rozbieganego Szczecinka. Znajdziecie tam regulamin, trasę, linki do zapisów czy słynnego pakrunu Szczecinek. Dlaczego warto się zapisać? To że my tam będziemy to już wystarczający powód, a drugi jest taki: no bo co będziesz robił w weekend jak nie biegał, lepiej pobiegaj w doborowym towarzystwie!
Do zobaczenia na trasie!

Reklama

Co myślisz?

Napisane przez Maciej

Reklama
Reklama

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Reklama
Piotr Kędzia

LCJRun. Tylko u nas przeczytasz, jak było naprawdę!

bieg fabrykanta 2014

Bieg Fabrykanta 2015. Zbieramy ekipę – będzie impreza!