II Łódzki Bieg Niepodległości

Łódzki Bieg Niepodległości zdjęcia
Łódzki Bieg Niepodległości zdjęcia
Reklama

II Łódzki Bieg Niepodległości – 11 listopada 2015

Łódzki Bieg Niepodległości zdjęcia na wysokości 7 kilometra z pierwszego i drugiego okrążenia – ułożone chronologicznie.

Możecie wykorzystać je na swoich profilach pod jednym warunkiem: nie wycinacie naszego logo lub linkujecie do naszej stronki jako autora zdjęć. Fair enough?

Zdjęcia oczywiście w mniejszych wymiarach niż oryginalne: jeżeli chcesz otrzymać zdjęcie w oryginalnej wielkości, skontaktuj się z nami przez formularz kontaktowy. Zachęcamy również do “lajkowania” nas na Facebook’u – to najszybszy sposób, żeby dowiedzieć się o nowych galeriach czy artykułach.

Łódzki Bieg Niepodległości zdjęcia by Faddah – RunningSucks.pl

Zapraszamy do zapoznania się z resztą witryny, mamy tu nie tylko zdjęcia 🙂

Mała prośba z naszej strony: jeśli podobają Wam się fotki wykonane przez Faddaha, kliknijcie w reklamę Wujka Google’a, która wyświetla się po prawej.

Wiemy, że reklamy sucks, ale nie udało nam się przekonać sprzedawcy w sklepie, żeby oddał nam nowy, fajny, obiektyw za free ;((

Chcemy robić jeszcze lepsze fotki by rozdawać je za darmo wszystkim chętnym dlatego prosimy: poświęćcie te 3 sekundy życia 🙂 Dzięki!

Jeżeli chcesz być na bieżąco z nowymi artykułami i galeriami zdjęć na naszej stronie – kliknij ‘Lubię to’ po lewej stronie. Dzięki!

Pozdrawiamy!
RunningSucks Team

[alpine-phototile-for-picasa-and-google-plus src=”private_user_album” uid=”105918661959535424095″ ualb=”6215912562986823153″ authkey=”Gv1sRgCJ_z-MHKmMKkjAE” imgl=”fancybox” style=”wall” row=”4″ size=”220″ num=”500″ align=”center” max=”1000″]

Reklama

Napisane przez Maciej

Reklama
Reklama

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Reklama
1. Półmaraton Aleksandrów

Badwater po polsku, czyli robimy hardcorowy trening

Biegniemy półmaraton czyli pierwszy dzień lata w Pabianicach