Kansas 2016 – zdjęcia

X Bieg Wdzięczności za Pontyfikat Papieża Jana Pawła II
X Bieg Wdzięczności za Pontyfikat Papieża Jana Pawła II
Reklama

8 maja – Dzień Zwycięstwa, a że wszyscy biegacze to zwycięzcy to chyba można pod ten temat podpiąć galerię zdjęć z X Biegu Wdzięczności za Pontyfikat JP2 w Konstantynowie Łódzkim.

Redakcja RunningSucks nie mogła przepuścić okazji by pobiegać w Kansas. Ze względu na lenistwo pozostałych członków drużyny nasza najaktywniejsza członkinii została tymczasowo wytransferowana do macierzystej drużyny ATS.

Redaktor D-Fence pomimo buńczucznych zapowiedzi nie pojawił się na starcie, kolega Ziemniak jak zwykle piątka to za mało i pojechał pobierać nauki do Bydgoszczu, Mist i Marysia mieli jak zwykle wygodny pretekst, że nie będą jechać 200km by pobiec 5, Faddah, Gwiazda i KatPat wybrali opiekę na dzieckiem Faddaha oraz dzieckiem nienarodzonym Gwiazdą Juniorem (ale rym!), a Truskawa przeprowadzał serwerownię (takie hobby weekendowe).

Poniżej zdjęcia – jeśli się podobają – kliknijcie w reklamę wujka Google (pieluchy to przynajmniej 31 zeta za 64 sztuki!).
fot. Faddah / Gwiazda

[alpine-phototile-for-picasa-and-google-plus src=”private_user_album” uid=”105918661959535424095″ ualb=”6282379332862588353″ authkey=”Gv1sRgCPTk8YL83_kp” imgl=”fancybox” style=”wall” row=”4″ size=”220″ num=”1000″ align=”center” max=”1000″]

Reklama

Co myślisz?

Napisane przez Maciej

Reklama
Reklama

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Reklama

Jak przyjemnie i bezstresowo przygotować się do maratonu [PORADNIK]

triathlon brzuze

Jakie wyniki takie cycki (czyli debiut Marysi w triathlonie)