Ulica Jędrzejowicka w Łodzi – trasa biegowa

Reklama

ulica jędrzejowicka łódźUlica Jędrzejowicka jest to najdłuższa z moich tras w okolicy domu – całość około 3km w jedną stronę.

Biegniemy wzdłuż torów kolejowych ulicą Ireny, która przechodzi później w Jędrzejowicką.

Lokalizacja trasy to okolice dworca kolejowego Łódź Chojny (jeżeli jesteś z Warszawy i masz w pracy kolegę od nas, pewnie słyszałeś już kilka ciekawych historii na temat tego miejsca).

Wracając do wrażeń z biegania, polecam ją jedynie w ciągu dnia ze względu na całkowity brak oświetlenia. Z tego samego powodu nie powinny się tam wybierać samotne biegaczki. Trasa jest ogólnie mało uczęszczana, samochodów też praktycznie na niej spotkamy.

Ulica Jędrzejowicka jest tak naprawdę drogą praktycznie polną. Startujemy przy przejeździe kolejowym przy ulicy Płaskiej biegniemy w kierunku ulicy Tomaszowskiej (inaczej mówiąc stojąc twarzą w kierunku przejazdu – biegniemy w prawo).

W odróżnieniu od tras dookoła CZMP, Stawów Jana lub Stawów Stefańskiego występuje tu delikatna różnica poziomów rzędu 2% – niestety za mało na ćwiczenie podbiegów. W trakcie biegu może okazać się, że biegniemy szybciej niż toczący się obok nas towarowy, którego maszynista dopinguje nas syreną 🙂

Reklama

Co myślisz?

Napisane przez Maciej

Reklama
Reklama

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Reklama

Bieganie Hurghada – trasa biegowa dla twardzieli

Stawy Stefańskiego w Łodzi – trasa biegowa