Make Run Harder 2: Bieg Śmierci 2013

make-run-harder-2
Make Run Harder 2: Oj będzie się działo!
Reklama
make-run-harder-2
Make Run Harder 2: Oj będzie się działo!

Czekaliście na to długo. Pisaliście do nas listy, prośby, petycje. Ktoś nawet napisał petycję żeby zbudować Gwiazdę Śmierci do 2016 roku. A nie, to w USA, nie u nas 🙂 Ale chodzi o to, że długo oczekiwany dzień nadszedł. Jesteśmy gotowi przeprowadzić drugą edycję Make Run Harder. Tym razem jest to Zimowy Bieg Śmierci powered by Шампанское Игристое.

Do tej edycji Make Run Harder postanowiliśmy podejść profesjonalniej niż ostatnio, czyli pobieramy wpisowe od uczestników 🙂 No co? Trzeba się nachapać póki czas. Oprócz tego mamy niespodziankę: zapewniamy kubeczki oraz (prawdopodobnie) elektroniczny pomiar czasu. Serio, będą chipy, komputery, lasery i koksownik! Może uda nam się nawet rozpalić grilla…

Regulamin II Biegu Śmierci (Make Run Harder 2) pod hasłem „Twój pierwszy zgon w Nowym Roku”

I. ORGANIZATOR

1. Organizatorem Make Run Harder jest team Running Sucks oraz SOBEK ponieważ Fundacja przed świętami kazała nam mocniej wspomóc naszych podopiecznych. Danych teleadresowych nie podajemy, bo nie będziemy ułatwiać zadania waszym prawnikom. Mimo, że w pierwszym biegu nikt nie zginął, a nawet mógł się ktoś narodzić nie będziemy ryzykować 😛

II. TERMIN I MIEJSCE

1. Bieg Make Run Harder odbędzie się 5.01.2013 w Łodzi, zbiórka na współrzędnych: w chwili obecnej nie możemy tego ujawnić, ale będzie to na Chojnach.

2. Start nastąpi o godzinie 16:00 (dokładna godzina zostanie podana na profilu fb, RunningSucks.pl oraz u Sobka). Linia startu zostanie zamknięta po opuszczeniu jej przez ostatniego zawodnika – nie będzie strzału startera, jeszcze nas na tyle nie popierdoliło, żeby dawać komuś jakąkolwiek broń mocniejszą od plastikowej łyżeczki. Sprawdziło się ostatnio i tym razem nie mamy zamiaru ryzykować. Ponadto wszelkie ostre narzędzia oraz broń miotającą należy zdać do depozytu przed startem.

3. Długość trasy – ok. 2500m – 5 okrążeń po ok. 500m. Po każdym okrążeniu obowiązkowy punkt odżywczy.

4. Trasa atestowana przez Faddaha – czyli raczej nie wierzcie w ten dystans. Trasa nie posiada atestu PZLA. Generalnie nikt przy zdrowych zmysłach i tak w to nie uwierzy.

5. Zawodnicy na starcie ustawiają się bezładną hałastrą. Przepychanie się łokciami i kopanie rywali uznawane jest za niestosowne, ale nie jest oficjalnie zabronione. Używanie ostrych narzędzi oraz broni miotającej jest zakazane – poza tym i tak miała być w depozycie oszuści!

III. LIMIT CZASU

1. Zawodników nie obowiązują żadne limity. Jak w tej piosence: 2 Unlimited – No limits (chociaż fajnie by było gdyby na start stawili się jednak ubrani, nie dotyczy kobiet).

2. Zawodnicy, którzy nie dotrą do mety mają pecha – ominie ich afterparty 😛

IV. PUNKTY ODŻYWIANIA, ODŚWIEŻANIA I KONTROLE

1. Na trasie Make Run Harder będzie znajdował się jeden punkt kontrolny, będący jednocześnie punktem odżywczym i punktem odświeżania. A jeśli nasze negocjacje przebiegną dobrze to również będzie tam punkt elektronicznego pomiaru czasu!

2. Zaliczenie punktu kontrolnego i odżywczego na każdym okrążeniu jest obowiązkowe.

3. Ponieważ promujemy bieganie i zdrowy tryb życia i walkę z alkoholizmem postanowiliśmy wypić alkohol, żeby było go mniej dla alkoholików.

4. Nie spożycie każdorazowo porcji życiodajnego płynu uznawane jest za poddanie się. Postawa ta uznawana jest za niesportową i będzie napiętnowana w relacji z biegu. Ostatnio napiętnowaliśmy jednego kolegę. Teraz w piąteczek siedzi sam w domu i pije wodę…

5. Organizatorzy zapewniają profesjonalny pomiar alkoholu we krwi, powered by Ziemnior.

V. ALKOHOL

1. Organizator nie zapewnia alkoholu, ale stawia co do niego konkretne wymogi (będziemy jak Urząd Skarbowy – nic nie damy i jeszcze zabierzemy!)

2. Nie znaczy to jednak, że ograniczamy wam pole wyboru, na starcie możecie się stawić z jednym z następujących trunków, jedyny warunek pojemność 700ml (dopuszczalne mnożniki x2, x3, x4 i x5):

Северное Игристое (Igristoje Północne)
Русское Игристое (Igristoje Rosyjskie)
Царское Игристое (Igristoje Carskie)
Московское Игристое (Igristoje Moskiewskie)
Сладкое Игристое (Igristoje Słodkie)
Сибирское Игристое (Igristoje Syberyjskie)
Янтарное Игристое (Igristoje Bursztynowe)
Козацкое Игристое (Igristoje Kozackie)
Белое Игристое (Igristoje Białe)
Шампанское Игристое (Szampańskie Igristoje)
Старорусское Игристое (Staroruskie Igristoje)
Сoветское Игристое (Igristoje Sowieckie)
Семейное Игристое (Rodzinne Igristoje)

3. Stopień schłodzenia zależy od preferencji zawodnika.

4. Komisja przedstartowa sprawdzi komisyjnie zamknięcie butelek po czym płyn zostanie rozlany do kubeczków. Ponieważ w trakcie ostatniej imprezy wolontariusze byli zbyt zajęci oglądaniem Fejsbunia w telefonach tym razem alkohol zostanie rozlany przed zawodami i ustawiony na stoliku (o ile taki będziemy posiadać) lub co bardziej prawdopodobne na dachu jakiegoś samochodu.

5. Strzelanie w przeciwników z korków przy otwieraniu butelek uznawane jest za niesportowe ponieważ rozlewa się przy tym alkohol!

VI. REGULAMIN SPOŻYCIA

1. Ponieważ nie jesteśmy chamami (a przynajmniej nie Mist, który pochodzi z Torunia co wiele tłumaczy) zalecamy spożycie z plastikowych kubeczków lub szklanych pokali.

2. Organizator zapewni plastikowe kubki rozmiaru 0,2l – w przypadku parcia na szkło zawodnicy muszą się w nie sami zaopatrzyć, ale nie radziłbym, bo Faddah ostatnio stracił kieliszki i chce sobie zapełnić pustki w szafie.

3. Dopuszczalne i w dobrym tonie jest wznoszenie toastów oraz konwersacja w duchu sportowej rywalizacji.

4. Obrażanie rywali jest również dopuszczalne, jednak z pewnymi wyjątkami (np. nie życzymy nikomu życia w Bydgoszczy i nie ładujemy bigosu do biletomatów).

5. Ewentualne wymiotowanie jest jak najbardziej dozwolone, nietaktem jest jednak wymiotowanie na rywali.

6. Wymiotowanie NIE JEST wymówką, ani powodem do dyskwalifikacji. Efektowne wymiotowanie będzie dodatkowo punktowane.

VII. UCZESTNICTWO

1. W biegu Make Run Harder może uczestniczyć każdy pełnoletni obywatel dowolnego kraju.

2. Niepełnoletni nie mogą uczestniczyć nawet za zgodą rodziców – alkohol to zło, a my nie będziemy rozpijać młodzieży! (wypijemy sami) 😉

3. Nie wymagamy zaświadczeń o poczytalności, bo pewnie nikt by nie przyszedł.

4. Organizator nie zapewnia pakietów startowych – jeszcze czego, nasze towarzystwo jest wystarczającym pakietem, więcej byście nie wytrzymali! 😛 Aczkolwiek chcemy by bieg został potraktowany poważnie – ustalamy wpisowe w wysokości 15 groszy polskich od zawodnika. W dniu zawodów wpisowe rośnie do 16 groszy, więc spieszcie się z zapisami!

5. Organizatorzy nie mają wydać reszty, a całe wpisowe (przez które się nieziemsko nachapią) przepierdolą w Macu na burgera! (jak starczy :P)

6. Każdy z uczestników zobowiązany jest zapisać sobie (niezmywalnym pisakiem) na lewym przedramieniu adres pod który ma zostać odtransportowany oraz zapewnić środki na przejazd taksówką pod ten adres.

7. Aha, może być ciemno, polecane czołówki, reflektory stacjonarne, latarki lub świeczki, lub lampy naftowe, krów nie należy porzyprowadzać.

VIII. ZGŁOSZENIA

1. Zgłoszenia do Make Run Harder przyjmujemy we wszelkiej formie:

– komentarz pod artykułem

– komentarz w poście na FB

– zgłoszenie telefoniczne lub mailowe do organizatorów

– adnotacja na pogróżce owiniętej na cegle, którą to należy wrzucić na balkon Faddaha (3 piętro – powodzenia!)

– inne kreatywne sposoby zgłoszeń również komisyjnie rozpatrzymy

Organizatorzy dopuszczają też:

– pojawienie się bez zgłoszenia na miejscu, z butelką odpowiedniego wagomiaru oraz chęcią udziału.

IX. KLASYFIKACJE I NAGRODY

1. Przewidywana jest klasyfikacja generalna.

2. Ponadto uznajemy, że każdy jest zwycięzcą!

3. Nagrody:

– Niestety będzie to tydzień po Sylwestrze więc nagrody z pewnością będą już wypite.

4. W klasyfikacji dodatkowe punkty zdobyć można za:

– ilość promili we krwi po biegu

– wywrotki w efektownym stylu

– szczególnie sportowe zachowanie

– przekupienie organizatorów

X. ODPOWIEDZIALNOŚĆ ORGANIZATORÓW I AFTERPARTY

1. Organizatorzy Make Run Harder deklarują, że są całkowicie nieodpowiedzialni. Innymi słowy mają wyjebane.

2. Organizatorzy nie przyjmują żadnych wniosków, petycji i skarg bez zwyczajowej łapówki.

3. Zwyczajowa łapówka nie gwarantuje rozpatrzenia sprawy pozytywnie i nie podlega zwrotowi.

4. Uczestnicy biorą udział w biegu Make Run Harder na własną odpowiedzialność. Są świadomi jak absurdalna jest to koncepcja i mimo to mają zamiar podjąć wyzwanie. Welcome to the club!

5. Dla zawodników, którzy przeżyją bieg przewidujemy afterparty – forma i miejsce afterparty do ustalenia, wstępne koncepcje to grill przy -20 st. C. Jeśli będzie za ciepło rozważymy plażowanie.

6. Ponieważ organizatorzy nie są bezdusznymi draniami – zapewnią poległym uczestnikom pogrzeb w stylu afgańskim – położymy pod ich zwłokami odbezpieczony granat i uciekniemy zygzakiem (no co, na kopanie pod brzozą będzie za zimno, a ziemia zamarznięta).

XI. POSTANOWIENIA KOŃCOWE

1. Interpretacja niniejszego regulaminu należy oczywiście do organizatorów Make Run Harder.

2. Przy interpretowaniu organizatorzy postarają się zachować umiarkowany stopień pokrętności.

3. Regulamin Make Run Harder  może oczywiście ulec zmianie, a zawodnicy nie muszą zostać o tym powiadomieni.

Zapraszamy do udziału!

RunningSucks.pl Team

Reklama

Co myślisz?

Napisane przez Maciej

Reklama
Reklama

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Reklama

X Półmaraton Św. Mikołajów – zdjęcia – galeria 3

Make Run Harder 2013 – Bieg Śmierci – zdjęcia