X Światowy Dzień Biegania w Arturówku 2013

X Światowy dzień biegania Łódź
X Światowy Dzień Biegania Łódź
Reklama
X Światowy dzień biegania Łódź
X Światowy Dzień Biegania Łódź

5-10-15 to nie ulubiony program popularno naukowy Mista, ale dystanse które spośród których można było wybierać w trakcie obchodów X Światowego Dnia Biegania w Arturówku. W tym roku wystartowało w zawodach ponad 170 osób. X Światowy Dzień Biegania w Arturówku: Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z biegu.

Na miejsce startu dotarliśmy natychmiast po parkrunie, no może z małą wizytą po shake’a i ciasteczko, jako, że musieliśmy uzupełnić poziom cukrów i płynów po parkrunie (tak naprawdę to piąteczek, ale będziemy się trzymać wersji z parkrunem).

Pierwsza niespodzianka, okazało się, że biuro otwarte będzie jeszcze pół godziny i tak naprawdę wcale nie jesteśmy spóźnieni. Druga niespodzianka: Faddah zapomniał się zarejestrować i zapomniał, że zapomniał. Zdarza się. Po rejestracji odkryliśmy, że Faddah w końcu coś chyba wygra, a już na pewno będzie najstarszym uczestnikiem, bo datę urodzenia ma wpisaną 198. Trzeci plus dla KB Arturówek leci za to, że kolega, który miał poprawić Faddahowi datę urodzenia “upierał się”, że F jest rocznik 1988 🙂

Trasa biegu prowadziła w całości leśnymi ścieżkami po pętlach około 5km. Mist wziął na klatę trzy okrążenia, Faddah dwa, a Ineska zrobiła zdjęcia.

Do biegu podeszliśmy dość luźno, jako że rano zaliczyliśmy parkrun, a wieczorem czekał nas Bieg Śmierci 3, a w niedzielę pierwsze zawody z cyklu łódzkiego pucharu maratonu.

Biegło się dobrze, przyjemny chłodek i kropiący deszcz 🙂 Faddah stwierdził, że skoro biegnie for fun, to nie będzie patrzył na zegarek i zobaczy co się stanie. Wyszło nieźle, około 48 minut i 17 miejsce w klasyfikacji na 10km. Widać, że nie wszyscy robią podbiegi, hihi.

Mist swoją piętnastkę zrobił w 1 godzinę i 18 minut, głównie dzięki pomocy Mateusza, który po tym jak wygrał bieg na 5km, stwierdził, że mu mało i przespaceruje się z kimś. Padło na Mista, panowie mieli duuużo czasu na rozmowę 🙂

Galeria zdjęć do obejrzenia w tym miejscu: X Światowy Dzień Biegania w Arturówku 2013 zdjęcia

Reklama

Co myślisz?

Napisane przez Maciej

Reklama
Reklama

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Reklama

X Światowy Dzień Biegania Łódź 2013 – zdjęcia

Make Run Harder 3 Relacja

Make Run Harder 3: Relacja