Łódź Business Run 2014

Reklama
Łódź Business Run
Łódź Business Run 2014

W końcu ktoś zorganizował prawdziwy bieg ulicą Piotrkowską, która po remoncie wygląda naprawdę dobrze! Tysiąc osób pobiegło w pierwszej edycji Łódź Business Run 2014, która została rozegrana w niedzielę, 14 września na ulicy Piotrkowskiej. Wzięło w nim udział 200 pięciosobowych sztafet. Zawodnicy do pokonania mieli niecałe 4 kilometry: od Pasażu im. Leona Schillera do Placu Wolności, tam nawrót i długa prosta aż do Roosevelta, tam jeszcze jeden nawrót i na metę przy Pasku.

Brawa dla ludzi z łódzkiego Infosysu za podjęcie wyzwania, a dla Sobka z InesSport za wykonanie imprezy, która wyszła naprawdę fajnie.

I chociaż Faddah nie wziął udziału w imprezie to zaliczył efektownie wyglądający upadek (na szczęście nie na twarz!) po półtorej godziny siedzenia w jednej pozycji i pstrykania Wam fotek jak się męczycie.

Kochani zapamiętajcie: po tym jak siedzicie bez ruchu półtorej godziny nie należy wstawać bo można nie poczuć zdrętwiałęj nogi, która się po prostu “złoży”. Według świadków wydarzenia – upadek uzyskał oceny w zakresie 9-10 w skali do 10.

A gdyby ktoś chciał znaleźć się na zdjęciach, to tu ma ich blisko 800. Ułożone chronologicznie. Piszcze po większe wersje, lajkujcie i klikajcie reklamę jeśli się podobają 🙂

Łódź Business Run 2014 – Galeria

Reklama

Co myślisz?

Napisane przez Maciej

Reklama
Reklama

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Reklama

Łódź Business Run 2014 – zdjęcia

wings for life auto

Wings For Life, czyli dziunie i golonka w Pyrlandii