Bieg Piotrkowską 2015 trasa

Bieg Piotrkowską 2015 trasa
Bieg Piotrkowską 2015 trasa
Reklama
Bieg Piotrkowską 2015 trasa
Bieg Piotrkowską 2015 trasa

Wybiera się ktoś na Bieg Piotrkowską w Łodzi, który odbędzie się w sobotę 23 maja 2015 roku?

Jeśli tak, to świetnie się składa, bo mamy dla was rozrysowany przebieg trasy wraz ze wzrostem wysokości – tak by można było zaplanować gdzie chcemy przyspieszyć by szybciej skończyć i móc udać się na uzupełnianie warzyw w płynie! 

Bieg Piotrkowską 2015 trasa – wystarczy kliknąć tutaj.

Opis słowno -muzyczny jaki na swojej stronie zamieścili organizatorzy wygląda tak:

Start: ul. Zachodnia – przy ul. Ogrodowej naprzeciwko Pałacu Poznańskiego–nitka wschodnia przy parku.

Prosto całą nitką do ul. Legionów-skręt w lewo dobieg do pl. Wolności –po obiegnięciu placu skręt w lewo w ul. Nowomiejską-dalej prosto do ul. Zgierskiej- pl. Kościelny- skręt w lewo w Lutomierską-skręt w lewo w ul. Zachodnią(nitkę zachodnią)-dobieg do Ogrodowej-skręt w Ogrodową w prawo – skręt w prawo w bramę Manufaktury-rynek Manufaktury-wybieg z Manufaktury do ul. Ogrodowej przy ul. Gdańskiej-dalej prosto ulicą Ogrodową-skręt w ulicę Zachodnią w nitkę zachodnią-dobieg do ul. Legionów-na skrzyżowaniu zmiana nitki na wschodnią i dalej prosto ulicą Zachodnią(nitka wschodnia) do Al. Kościuszki-Kościuszki prosto do ul. Zamenhofa-skręt w lewo w Zamenhofa-skręt w lewo w Piotrkowską-skręt w prawo w Tuwima-dobieg do ulicy Targowej-skręt w ulicę Targową w lewo i następnie w lewo bramą bliższą Dworca na teren EC1-obiegnięcie rynku i wybieg bramą dalszą od Dworca na ulicę Targową( ulice Tuwima i Targowa wyosiowane-biegacze biegną w jedną i w drugą stronę)-z ulicy Targowej skręt w prawo w ulicę Tuwima-dalej prosto do ulicy Piotrkowskiej i skręt w prawo w ulicę Piotrkowską-dalej prosto ulicą Piotrkowską- pl. Wolności- skręt w Legionów-z Legionów skręt w prawo w Zachodnią(nitkę wschodnią) –dobieg do Ogrodowej-skręt w prawo w Ogrodową(nitkę południową) dobieg do ulicy Wschodniej-nawrót-dobieg nitką północną ulicy Północnej do ul. Nowomiejskiej-skręt w prawo w Nowomiejską.

Jeżeli nie mieszkacie w Łodzi, to opis może sprawić kilka problemów przy próbie wizualizacji. Dlatego mamy dla was śliczną mapkę: Bieg Piotrkowską 2015 trasa – wystarczy kliknąć tutaj.

Znajdziecie tam wyrysowaną trasę według powyższego opisu. Dodatkowo można sprawdzić gdzie jest pod górkę, a gdzie można dawać ostro do przodu. Mamy nadzieję, że pomoże wam to rozplanować swój jutrzejszy bieg!

Poznacie nas po firmowych koszulkach – w okolicach pacemakera na 43 minuty 🙂

Powodzenia!

Reklama

Co myślisz?

Napisane przez Maciej

Reklama
Reklama

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Reklama
wings for life auto

Wings For Life, czyli dziunie i golonka w Pyrlandii

Piotr Kędzia

LCJRun. Tylko u nas przeczytasz, jak było naprawdę!