About the author

Truskawa

Truskawa

Mąż Żony, ojciec dwójki dzieci, właściciel kredytu we franku. Wieloletni wyznawca korpoludu. Biega bo to modne ;)

Related Articles

2 Comments

 1. Avatar

  Matek

  Używasz tego zegarka na co dzień, w sensie jako zegarka “klasycznego” czy tylko do treningów? Jeżeli używasz “na co dzień” to na jak długo wytrzymuje bateria?

  Osobiście przymierzam się do zakupu zegarka do rejestracji treningów, nie mam jakiegoś konkretnego budżetu, no powiedzmy że do 1200 zł, używam w tej chwili smartfona z Endomondo (w wersji Premium, a jakże :)) i mam dylemat czy warto inwestować w tego typu cudo czy nie…

  Zegarek wygląda bogolsko więc jakby go połączyć z codziennym użytkowaniem to zawsze to jakiś plus zakupu :).

  Warto dokonywać tego typu zakupu czy nie? Biegam 3-5 razy w tygodniu po 8-10 km.

  Reply
  1. Truskawa

   Truskawa

   Zegarek wygląda i jest boski.
   Chciałem rejestrować treningi i nie latać z telefonem w lub na ręku :) chcąc pozbyć się kolejnych zbędnych elementów stwierdziłem że zegarek na rękę do rejestracji treningów i małe mp3 to zestaw da mnie. Do momentu gdy nie zobaczyłem Fenixa to mój wybór skłaniał się w stronę Polar 400 lub 800. Z Twoim budżetem dasz radę. Ja TomTom-a jakoś nie postrzegałem jako wyboru dla siebie.
   Co ważne Polar również wygląda na ręku i wstydu nie ma więc codzienne funkcje ustalania czasoprzestrzeni będą realizowane poprzez jedno urządzenie.
   Fenix na baterii wytrzymuje jako zegarek około 2 tygodni. Przy intensywnych treningach (2 treningi dziennie z pomiarem pulsu i gps) ładujemy cudo co 5 dni. Samo ładowanie jest szybkie wiec ja to akceptuję.

   Reply

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

© 2011-2015 by RunningSucks.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wykorzystanie zdjęć, cytatów, artykułów jednynie za zgodą redakcji. Wykonanie: AktywnaStrona.pl - Nowoczesne strony internetowe