Kleszczów na 5! Relacja i zdjęcia

kleszczów na 5
Herb Kleszczowa
Reklama
kleszczów na 5
Herb Kleszczowa

EBE – takie rejestracje w swoich furach ma większość mieszkańców Kleszczowa. A nie są to pewnie byle jakie fury, bo Kleszczów jest najbogatszą gminą w Polsce. Plotka głosi, że wody w studniach nie ma w odległości 30km od kopalni w Bełchatowie, ale jakby powiedzieli chłopcy z MLH “taki lajf, ważne, że górnicy chodzą dobrze i modnie ubrani, a czarny jeszcze przecież wyszczupla”.

Pewne jest, że Faddah jedzie do Kleszczowa na atestowaną piąteczkę wybiegać sobie nową życiówkę 🙂

Nie mamy pojęcia jaki jest budżet Gminy Kleszczów (pewnie większy niż Bydgoszczy), ale bieg Kleszczów na 5 mają perspektywiczny.

Limit uczestników wyczerpał się na długo przed zawodami. Ulicami Kleszczowa pobiegnie 250 zawodników z całej Polski (czyli gmina na jeden dzień zanotuje ponad +5% do swojej populacji), którzy rywalizować będą na dystansie 5 km.

Jak napisał nam w komunikacie prasowym (który tutaj wkleiliśmy dodając co nieco od siebie) Sobek z InesSport.pl, szybka trasa skłoniła do startu w zawodach czołowych zawodników w kraju w tym 7 medalistów tegorocznych Mistrzostw Polski m.in. Artura Kozłowskiego, Agnieszkę Mierzejewską, Tomasza Osmulskiego, Justynę Korytkowską, Tomasza Szymkowiaka, Izabelę Trzaskalską.
Start biegu głównego poprzedzi rywalizacja dzieci na stadionie w czterech grupach wiekowych, młodzi adepci biegania na mecie otrzymają pamiątkowe medale (widzieliśmy je wczoraj – fajne), a najlepsi puchary i nagrody.
Centrum zawodów Kleszczów na 5, w tym start i meta, zlokalizowane będą na terenie gminnego stadionu w Kleszczowie przy ulicy Sportowej 3. Biuro zawodów czynne będzie od godziny 9:00 do godziny 11:15. Parking będzie zlokalizowany kawałek dalej przy ulicy Sportowej numer 8 – basen Solpark.
Organizatorem biegu „Kleszczów na Piątkę” są LKS Omega Kleszczów oraz Gmina Kleszczów.

Szczegółowe informacje dotyczące niedzielnych zawodów dostępne są na stronie biegu www.kleszczowna5.pl

Program zawodów:
9:00 – otwarcie biura zawodów
10:30 – zamknięcie biura zawodów dla dzieci
11:00 – start biegów dziecięcych
11:15 – zamknięcie biura zawodów
12:00 – start biegu głównego
13:00 – dekoracja zwycięzców
14:00 – zakończenie imprezy

Reklama

Co myślisz?

Napisane przez Maciej

Reklama
Reklama

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Reklama
I Makowski Duathlon

Po I Makowskim Duathlonie

IV Półmaraton Szakala Łódź 2013 – zdjęcia