Łódź Maraton trasa 2012 – wizualizacja

https://www.runningsucks.pl/wp-content/uploads/2015/05/lodz-maraton-2012-300x169.jpg
Reklama

lodz-maraton-2012Zapraszamy do obejrzenia wizualizacji trasy łódzkiego maratonu 2012!

W redakcji RunningSucks zastanawialiśmy się jak możemy pomóc zawodnikom przed tym biegiem. Na pogodę wpływ mamy raczej niewielki dlatego przygotowaliśmy wizualizację trasy. Skorzystaliśmy w tym celu z niedawno opublikowanego przez Google widoku Street View dla Łodzi.

Praca do lekkich nie należała – wykonaliśmy ponad 4000 zdjęć. W trakcie robienia zdjęć okazało się, że czasem samochody Google’a nie jechały w obie strony jedną z ulic, tak więc na części dróg samochody jadą do tyłu. Wygląda na to, że Street View jest montowane z różnych dni lub godzin. Wybaczcie nagle pojawiające się i znikające autobusy, rowerzystów i zmiany pogody. Staraliśmy się jak najwierniej oddać trasę opisaną przez organizatorów, dlatego tam gdzie biegnie się pod prąd – zrobiliśmy zdjęcia pod prąd. Filmik znajduje się na końcu artykułu 🙂


Mamy nadzieję, że się spodoba. Jeżeli chcecie podlinkować, to śmiało, pamiętajcie o podaniu źródła! Dzięki!

I żeby nie było, że się chwalimy tylko, krótkie przypomnienie jak było rok temu: Bieg odbył się na początku czerwca, zawodnicy musieli zmagać się z upałem. Odbiło się to na wynikach. Pierwszy wśród mężczyzn do mety dobiegł Sammy Limo z czasem 2:16:39. Jako pierwsza na ostatniej prostej przed metą pojawiła się Agnieszka Janasiak, jednak jej dwa (!) upadki tuż przed metą spowodowały, że przegrała o 0,3s z Maryną Damantsevich.

Reklama

Co myślisz?

Napisane przez Maciej

Reklama
Reklama

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Reklama
7. Półmaraton Warszawski

7 Półmaraton Warszawski – relacja

Buty biegowe :)

Podstawowy sprzęt okiem Mista